Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Średnie opakowania kartonowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Potrzebne Ci średnie opakowania kartonowe na przesyłki, prezenty i produkty? Twojeopakowanie.pl to producent kartonów na zamówienie, który tworzy średnie opakowania kartonowe skrojone do potrzeb Klientów. Gwarantujemy szybką, niezawodną dostawę.

Solidność i bezpieczeństwo w optymalnych wymiarach

Średnie opakowania kartonowe to pudełka i kartony w wymiarach zoptymalizowanych pod gabaryty produktów i przesyłek Firm i Klientów indywidualnych.

Wielowarstwowa tektura falista, z której tworzymy pudełka i kartony, jest gwarancją bezpiecznego opakowania obiektu o umiarkowanych wymiarach.

Starannie zaprojektowana konstrukcja sprawia, że nasze średnie opakowania kartonowe są wytrzymałe i solidne oraz szczelnie się zamykają, doskonale chroniąc swą zawartość.

Nasze kartonowe pudła cechuje również wysoka estetyka. Każde opakowanie kartonowe tworzymy z jednolitej kolorystycznie tektury, dbając o starannie zagięte i przycięte krawędzie i idealną formę.

Zamów średnie opakowania kartonowe na firmowe potrzeby

Już teraz złóż u nas zamówienie na solidne i konkurencyjne cenowo średnie kartony na Twoje produkty i przesyłki. Dostarczenie ich zajmie nam tylko chwilę, a Twoja Firma odniesie praktyczne korzyści z wygodnych, solidnych, estetycznych i ekologicznych opakowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl