Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Pudła i kartony do przeprowadzki

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Przeprowadzasz się lub masz firmę przeprowadzkową i potrzebne Ci solidne i wytrzymałe, a zarazem lekkie pudła i kartony do przeprowadzki? Producent kartonów Twojeopakowanie.pl to gwarancja błyskawicznej dostawy i bezpieczeństwa dobytku.

Profesjonalne kartony i pudła do przeprowadzek

Nasze pudła i kartony do przeprowadzek to niezawodne kartonowe pudełka i pudła pozwalające pomieścić ciężkie i wielkogabarytowe przedmioty. Jeśli chcesz uniknąć widma wysypujących się przedmiotów lub rozrywającego się dna, zadbaj o porządne, trwałe i profesjonalne pudła i kartony do przeprowadzek, które wzorowo sprawdzą się podczas transportu i przenoszenia.

Każde nasze kartonowe opakowanie to gruba tektura i mocna, stabilna konstrukcja. To także szczelne zamknięcie i łatwość składania. Nasze kartony i pudła do przeprowadzek są lekkie i posiadają wygodne, dopasowane do dłoni uchwyty, dzięki czemu przenoszenie ciężkich zawartości jest o wiele łatwiejsze.
Wyprodukujemy i w moment dostarczymy Ci zaprojektowane na zamówienie pudła i kartony do przeprowadzek w dowolnych wymiarach lub polecimy Ci te kartony, które najchętniej wybierają nasi Klienci.

Kup sobie komfort pracy i bezpieczeństwo dobytku

Praca w przeprowadzkach może być o niebo lżejsza, jeśli zapewnisz sobie i swoim klientom komfort przenoszenia i szczelnego zabezpieczenia ich cennych rzeczy. Już teraz zamów pakowne i wytrzymałe kartony i pudła do przeprowadzki w najlepszej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl