Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Pudełka kwadratowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Kartonowe pudła i pudełka kwadratowe zapewniają bezpieczne przechowywanie i ochronę foremnych przedmiotów, takich jak kwadratowe i okrągłe talerze, zegary, szkatuły czy części mebli. Twojeopakowanie.pl zapewnia opakowania kartonowe w cenie i jakości lepszej niż niejeden producent kartonów, gwarantując ekspresową dostawę.

Ochronne pudełka kwadratowe dla foremnych zawartości

Nasze kartony i pudełka kwadratowe to pudła w różnych wymiarach. Bazą do ich wykonania jest kilkuwarstwowa falista tektura o średniej lub wysokiej gramaturze, gwarantującej grubość ścian pudełka i jego wytrzymałość na rozerwanie bądź zawilgocenie.

Kartonowe pudła i pudełka kwadratowe na zamówienie nadają się dla firm i Klientów indywidualnych. To bezpieczne przenoszenie i przechowywanie foremnych luster, tac i tortownic czy nakryć głowy, które nie ulegną dzięki nim deformacji.

Oferujemy brązowe lub bardziej widoczne bielone pudełka kwadratowe, a na zmówienie możemy też wykonać je w innych opcjach kolorystycznych lub z nadrukiem.

Wybierz ochronę dostosowaną do Twoich potrzeb

Zamów idealne kwadratowe opakowanie, które zapewni Twoim produktom lub cennemu dobytkowi doskonałą ochronę podczas transportu i przechowywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl