Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Pudełka kartonowe tektura 3-warstwowa

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Pudełka kartonowe z tektury 3-warstwowej stosowane są uniwersalnie w przemyśle, transporcie, biurach i domach do organizowania i przenoszenia wszelkich artykułów. Twojeopakowanie.pl to producent i hurtownia opakowań kartonowych, w której znajdziesz rozmaite pudełka kartonowe z tektury 3-warstwowej.

Pudełka kartonowe tektura 3-warstwowa – trwałe i uniwersalne

Pudełka kartonowe w naszej ofercie to stabilna konstrukcja i tektura 3-warstwowa, które sprawiają, że nasze pudła i kartony są trwałe i dobrze zabezpieczają swą zawartość w magazynie i podczas transportu.

Nasze pudełka kartonowe to tektura 3-warstwowa o gramaturze między 280 a 600 g/m2 i strukturze fal typu B, C lub E. Dzięki tym parametrom pudełka kartonowe osiągają optymalną sztywność i skutecznie amortyzują swą zawartość.

Pudła i kartony z tektury 3-warstwowej odznaczają się także estetycznym wyglądem, a każde kartonowe opakowanie wzbogacić można o dowolny nadruk.

Wybierz trwałość na zamówienie

Zamów nasze pudełka i kartony z 3-warstwowej tektury i odetchnij z ulgą na myśl o zwiększonej ochronie ich zawartości, bezpiecznym transporcie, korzystnej cenie i ekspresowej dostawie na zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl