Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Pudełka i kartony teleskopowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Tekturowe pudełka i kartony teleskopowe to opakowania dostosowujące swą pojemność do zawartości i zapewniające jej podwójną ochronę. Producent opakowań kartonowych, jakim jest Twojeopakowanie.pl, gwarantuje solidne kartony teleskopowe na zamówienie w konkurencyjnej cenie.

Pudełka i kartony teleskopowe – regulacja i podwójna ochrona

Pudełka i kartony teleskopowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowo trwałe opakowania kartonowe z wysuwaną pokrywą. Nałożenie na siebie dwóch warstw kartonu podwaja grubość ścian pudła i zapewnia o wiele lepszą ochronę delikatnej zawartości. Wielowarstwowa falista tektura o grubej gramaturze dodatkowo wzmacnia opakowanie, gwarantując niemal 100% bezpieczeństwo.

Wysuwane wieko zapewnia także dowolną regulację wysokości pudła, tym samym pozwalając na zwiększenie jego objętości i zmieszczenie w nim większej liczby przedmiotów.

Produkujemy pudełka i kartony teleskopowe w kształtach standardowych, a także kartony teleskopowe płaskie lub w postaci prostopadłościennych tub, stanowiących często świetny zamiennik tradycyjnych tub teleskopowych.

Zapewnij sobie podwójną ochronę i wygodę

Zapakuj swoje produkty i prezenty w podwójnie bezpieczne pudełka lub kartony teleskopowe i dostosuj karton do zawartości, a nie odwrotnie. Zamów kartony teleskopowe w naszym sklepie i sprawdź, jak szybko możemy Ci je dostarczyć.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl