Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Pudełka do przesyłek biznesowych

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Twojeopakowanie.pl to producent opakowań kartonowych na zamówienie, oferujący pudełka do przesyłek biznesowych we wszystkich rozmiarach i fasonach. To niezawodne pudła i kartony, w których bezpiecznie dostarczysz przesyłki swoim klientom i partnerom biznesowym.

Niezawodne i solidne pudełka do przesyłek biznesowych

Kartonowe pudełka do przesyłek biznesowych w naszej ofercie to starannie wykonane pudła i kartony o prostej, solidnej konstrukcji. Wielowarstwowa tektura falista tworzy trwałe opakowanie i zapewnia skuteczną ochronę w transporcie. Nasze kartonowe pudełka zabezpieczają Twoje przesyłki biznesowe przed uszkodzeniem i wilgocią.

Zamówisz u nas wielkogabarytowe kartonowe pudła oraz średnie i małe pudełka do przesyłek biznesowych, w tym pudełka fasonowe, płaskie opakowania tekturowe i klapowe kartony białe i brązowe.

Każde nasze opakowanie na przesyłki biznesowe prezentuje się estetycznie, dlatego kartonowe pudełka na wysyłki to godna wizytówka wielu firm.

Zadbaj o swój wizerunek i wybieraj godne zaufania opakowania

Zamów u nas kartony i pudełka na przesyłki biznesowe w dowolnych rozmiarach, a dostarczymy Ci je szybko, tanio i w ekonomicznej, łatwej do przechowywania formie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl