Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: sprzedaz@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Przekładki kartonowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Przekładki kartonowe nadają się dla firm transportowych i producentów zwłaszcza substancji płynnych, takich jak wina czy farby, gdyż umożliwiają ich piętrowe lub równoległe układanie bez ryzyka uszkodzenia pojemników. Twojeopakowanie.pl to producent, który ekspresowo dostarczy przekładki kartonowe na zamówienie w najkorzystniejszej cenie.

Przekładki kartonowe – amortyzacja i organizacja wewnątrz pudełka

Oferujemy przekładki kartonowe we wszystkich rozmiarach, które wpasować można idealnie w każde kartonowe pudło, pudełko i opakowanie.

Nasze przekładki kartonowe tworzy wysokogatunkowa wielowarstwowa tektura o sprężystej, falistej strukturze, dzięki której odpowiednio zamontowane przekładki nie uginają się, nie pękają i nie zginają. Znakomicie izolują sąsiadujące przedmioty, zapewniając ich skuteczną amortyzację i bezpieczeństwo podczas transportu.

Przekładki kartonowe organizują i separują poszczególne części ładunku wewnątrz pudła. Piętrowe układanie towaru pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w magazynie czy samochodzie i zaoszczędzić przestrzeń i pieniądze na zakup kolejnych kartonów.

Nasze przekładki kartonowe są całkowicie biodegradowalne i nadają się do wielokrotnego użytku.

Izoluj, organizuj i oszczędzaj

Zamów przekładki kartonowe dopasowane pod Twoje standardowe kartony i pudła i przekonaj się, ile miejsca możesz dzięki nim zaoszczędzić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl