O firmie

Zapewne wielu z Was interesuje kto stoi za marką TWOJEOPAKOWANIE.PL...

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy w swojej działalności spotkali się z problemami dotyczącymi efektywnego pakowania swoich towarów. Mimo, że każdy z nas działa w odległych od siebie branżach to właśnie to pozwala nam jeszcze lepiej rozwiązywać problemy, z którymi codziennie zmagają się przedsiębiorcy. 

Według nas opakowanie towaru, jak i  przygotowanie go do wysyłki jest niezwykle ważnym elementem, który świadczy o dostawcy . Oczywiście każda firma kieruje się innymi priorytetami, dla jednych najważniejszy jest efekt wizualny, dla innych bezpieczeństwo zawartości, jednak to wszystko prowadzi nasz wszystkich do jednego celu - ZADOWOLENIE klientów.

Czym kierujemy się w biznesie? Może zabrzmi to zbyt banalnie, ale najważniejsza jest dla nas uczciwość i wzajemne zaufanie. Zasady te stosujemy wobec naszych pracowników, dostawców, a także klientów. Dzięki uczciwości i zaufaniu nasi pracownicy starają się pracować dla Was jak najlepiej, nasi dostawcy dbają o towar, który do nas dostarczają, a klienci chętnie dokonują u nas zakupów. 

 

Skontaktuj się z nami

EP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
NIP: 8971855369

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 

794-620-205

Kontakt mailowy: biuro@twojeopakowanie.pl

ODBIÓR OSOBISTY ( po wcześniejszym uzgodnieniu ) 

ul Warsztatowa 3 

55-114 SZEWCE 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl