Promocje
Folia stretch ręczna czarna - 10 x 2,5 kg 22,90 zł/szt.
Folia stretch ręczna czarna - 10 x 2,5 kg 22,90 zł/szt.
239,00 zł 229,00 zł
szt.
Nowości
O firmie

Zapewne wielu z Was interesuje kto stoi za marką TWOJEOPAKOWANIE.PL...

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy w swojej działalności spotkali się z problemami dotyczącymi efektywnego pakowania swoich towarów. Mimo, że każdy z nas działa w odległych od siebie branżach to właśnie to pozwala nam jeszcze lepiej rozwiązywać problemy, z którymi codziennie zmagają się przedsiębiorcy. 

Według nas opakowanie towaru, jak i  przygotowanie go do wysyłki jest niezwykle ważnym elementem, który świadczy o dostawcy . Oczywiście każda firma kieruje się innymi priorytetami, dla jednych najważniejszy jest efekt wizualny, dla innych bezpieczeństwo zawartości, jednak to wszystko prowadzi nasz wszystkich do jednego celu - ZADOWOLENIE klientów.

Czym kierujemy się w biznesie? Może zabrzmi to zbyt banalnie, ale najważniejsza jest dla nas uczciwość i wzajemne zaufanie. Zasady te stosujemy wobec naszych pracowników, dostawców, a także klientów. Dzięki uczciwości i zaufaniu nasi pracownicy starają się pracować dla Was jak najlepiej, nasi dostawcy dbają o towar, który do nas dostarczają, a klienci chętnie dokonują u nas zakupów. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl