Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Opakowania SRP

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Opakowania SRP, czyli opakowania gotowe na półkę, to wysoko opłacalny trend dla supermarketów, który zwiększa sprzedaż ich produktów. Oferujemy pomysłowe kartony i kartoniki SRP, które poprowadzą Twoich klientów do reklamowanych produktów, a potem prosto do kasy.

Zwiększ swój zysk inwestując w opakowania SRP

Kartony i opakowania SRP w naszej ofercie to profesjonalne, starannie wykonane i wytrzymałe pudełka kartonowe, które zwiększają ekspozycję produktu, rozpoznawalność marki i zyski ze sprzedaży.

Każde opakowanie i karton to wytrzymała i solidna wielowarstwowa tektura falista odporna na wgniecenia, która zapewnia wygodę magazynierom oraz bezpieczeństwo i estetykę ekspozycji.

Nasze kartonowe pudła i opakowania SRP to także staranne wykonanie i sztywna, stabilna konstrukcja, którą łatwo i szybko się składa. Na zamówienie wykonujemy dowolnych rozmiarów kartonowe opakowania SRP, zgodne wymiarowo z półkami sklepowymi i gabarytami produktów.

Te pudełka i kartony doskonale porządkują towar na półkach, a także chronią go przed uszkodzeniami i strąceniem z półki, niwelując ryzyko strat.

Zamów opakowania SRP i zwiększ swoje zyski

Pobudź sprzedaż swoich produktów inwestując w kartonowe opakowania SRP. Twojeopakowanie.pl to producent niezawodnych tekturowych rozwiązań – wykonamy na zamówienie i ekspresowo dostarczymy Ci najlepsze opakowania w atrakcyjnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl