Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Opakowania kartonowe w dużych gabarytach

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Twojeopakowanie.pl to producent najbardziej pojemnych i solidnych kartonów na zamówienie. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe opakowania kartonowe w dużych gabarytach, idealne do magazynowania i transportu pokaźnych rozmiarów przesyłek czy towaru.

Duże kartony na duże potrzeby

Opakowania kartonowe w dużych gabarytach tworzymy zarówno w wymiarach popularnych, jak i niestandardowych. Dzięki temu nasze duże pudła kartonowe idealnie pomieszczą towar i doskonale wpasują się w zaplanowaną przestrzeń.

Dzięki przemyślanej konstrukcji, nasze wielkogabarytowe pudełka i kartony są gwarancją stabilności oraz wygody i higieny przechowywania. Każde opakowanie jest wykonane z najwyższą starannością, zaś wielowarstwowa tektura falista zapewnia trwałość, izolację i estetyczny wygląd pudełek.

Opakowania kartonowe w dużych gabarytach nadają się idealnie do przechowywania towaru w magazynie oraz hurtowej wysyłki materiałów i doskonale sprawdzają się podczas transportu.

Kup duże opakowania kartonowe i pakuj do woli

Zapewnij Twoim Klientom bezpieczny transport i magazynowanie ich ulubionych produktów. Już teraz zamów u nas opakowania kartonowe w dużych gabarytach, a my dostarczymy Twoje pudła w rekordowym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl