Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Małe opakowania i pudełka kartonowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Szukasz małego kartonowego pudełka na produkt, przesyłkę lub firmowy prezent? Małe opakowania i pudełka kartonowe w naszym sklepie to opakowania o zróżnicowanych wymiarach i kształtach na zamówienie.

Małe gabaryty, duże możliwości

Produkujemy małe opakowania i pudełka kartonowe, w tym do formatów A6 i A7, dostosowane nawet do nietypowych potrzeb naszych Klientów. Każde opakowanie to najwyższej jakości estetyczna i wytrzymała wielowarstwowa tektura falista, która sprawia, że nasze pudła są trwalsze, a ich zawartość bezpieczna.

Precyzyjna konstrukcja kartonów powoduje, że nasze małe opakowania i pudełka kartonowe są również łatwe do złożenia i stabilne.

Nasze niewielkie kartony to także najwyższa wygoda przechowywania cennych przedmiotów, takich jak pamiątki z podróży, medale, biżuteria i ulubione akcesoria.

Zamów precyzyjnie dopasowane małe opakowanie kartonowe

Wybierz małe opakowania i pudełka kartonowe, oszczędzaj przestrzeń do przechowywania i oferuj Klientom opakowanie szyte z myślą o Twoim produkcie. Producent kartonów Twojeopakowanie.pl to gwarancja szybkiej dostawy i konkurencyjnych cen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl