Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony na kubki

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Pudełka i kartony na kubki chronią kubki podczas transportu i umożliwiają ich bezpieczną prezentację na sklepowej półce. Twojeopakowanie.pl to sprawdzony producent kartonów na kubki na zamówienie z szybką dostawą.

Kartony na kubki – bezpieczne opakowanie i kusząca ekspozycja produktu

Nasze pudełka i kartony na kubki to niewielkie kartonowe opakowania na pojedyncze produkty lub zestawy kubków. Wielowarstwowa tektura falista tworzy mocne ścianki, dno i pokrywę każdego pudła, umożliwiając wysoką amortyzację kubka i odporność pudełka na uszkodzenia, wgniecenia i wilgoć.

Bezpieczny transport zestawów kubków gwarantuje nie tylko mocne, solidne pudełko, ale i przekładki kartonowe, w jakie wyposażone są nasze kartony do kubków. Znakomicie izolują one sąsiadujące kubki wewnątrz kartonu.

Kubki do kartonów z okienkiem pozwalają na estetyczną i kuszącą prezentację produktu, minimalizując ryzyko strat w przypadku strącenia go ze sklepowej półki.

Kuś produktem i zapewnij mu bezpieczny transport

Zamów nasze kartony na kubki i przyciągaj Klientów efektowną ekspozycją produktu. Chroń swój produkt z sklepie i podczas transportu i zapewnij mu najbezpieczniejsze opakowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl