Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: sprzedaz@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony i pudełka fasonowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Pudełka i kartony fasonowe – nowoczesna szata dla Twoich produktów

Pakujesz swoje produkty w kartony i pudełka fasonowe? Jako producent najlepszych opakowań mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Już od wielu lat wytwarzamy i dystrybuujemy pudełka oraz kartony fasonowe, które są wzorowym przykładem staranności i wygody składania i przechowywania w konkurencyjnej cenie. Pudełka i kartony fasonowe sprawią, że Twoje produkty będą cieszyły klientów już na etapie rozpakowywania. Idealnie skrojone, wygodnie otwierane tekturowe kartony fasonowe to najbardziej nowoczesna szata dla produktów wszystkich branży. Dobrze przemyślana, stabilna konstrukcja pudła i solidna wielowarstwowa tektura falista stanowią o bezpieczeństwie zawartości również w trakcie transportu. 

Wybierz lub zaprojektuj pudełko fasonowe na zamówienie

Dbamy o klienta, ale także i o środowisko, w którym wspólnie żyjemy, dlatego nasze kartony i pudełka fasonowe są w całości biodegradowalne. Oferowane przez nas kartony fasonowe to także wygoda pakowania, którą gwarantują precyzyjne perforowania i intuicyjny sposób składania. Ze względu na estetyczny wygląd, świetnie sprawdzają się również jako opakowanie prezentu i przesyłek prywatnych.
Nie od dziś wiadomo, że na sukces firmy wpływa wiele czynników i warto pamiętać o detalach. Zadbaj o wizerunek nowoczesnej firmy i pakuj swoje produkty w atrakcyjne kartony i pudełka fasonowe. Wybierz kartony fasonowe w dostępnych rozmiarach lub zamów opakowanie o wymiarach niestandardowych. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe!
Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl