Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony do pizzy

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Twojeopakowanie.pl to producent trwałych kartonów do pizz, które są gwarancją dostarczenia dania w doskonałym stanie. Wygodne w złożeniu, bezpieczne i solidne kartony do pizzy zatrzymają smak i temperaturę posiłku na dłużej i zaskarbią satysfakcję Klientów.

Porządne opakowania do pizzy to wizytówka restauracji

Profesjonalne kartony do pizzy świadczą o restauracji i dlatego zwracają się do nas właściciele pizzerii, które dbają o swój wizerunek i komfort Klientów oraz szanują produkty swojej pracy.

Nasze pudełka to wytrzymałe na ciężar i temperaturę pizzy pudła kartonowe we wszystkich rozmiarach, które na zamówienie udekorujemy nadrukiem.

Tektura falista, z której produkujemy pudełka, to estetyczny, bezpieczny dla zdrowia i gruby materiał, dzięki któremu każde nasze opakowanie jest solidne i trwałe. Ponadto nasze pudełka składa się łatwo i wygodnie i umożliwiają maksymalnie długi czas utrzymania ciepła pizzy.

Zamów pudełka do pizzy z nadrukiem, które zadowolą Twoich Klientów

Wybredny Klient doceni, że o niego dbasz. Postaw na solidność i jakość - już teraz zamów nasze sztywne i estetyczne kartony do pizzy z nadrukiem i pieczołowicie pakuj włoskie arcydzieła w kartony godne Twojej marki i zaufania Twojego Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl