Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony do paletyzacji

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Solidne kartony do paletyzacji to podstawa bezpiecznego magazynowania i transportu towarów. Wykonujemy wytrzymałe, pojemne i estetyczne kartony paletowe we wszystkich wymiarach na zamówienie.

Kartony do paletyzacji – wygoda transportu i magazynowania

Kartony paletowe wykonujemy z trwałego materiału, jakim jest wielowarstwowa tektura falista. Jej struktura i sprawdzona konstrukcja każdego pudła decydują o jego stabilności.

Nasze kartony paletowe są wysoce wytrzymałe na wgniecenia i uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, skutecznie chronią więc przechowywany w nich asortyment podczas transportu.

Produkujemy kartony do paletyzacji we wszystkich możliwych wymiarach, może je więc precyzyjnie dopasować do każdej palety i zwiększyć bezpieczeństwo przewożonych towarów, nawet tych najdelikatniejszych, jak szkło czy porcelana.

Nasze pudła i kartony do paletyzacji dostarczamy w rekordowym czasie i dogodnej formie – złożone na płasko zajmują mało miejsca w magazynie, a każde kartonowe opakowanie składa się prosto i szybko.

Kupuj u nas największe kartony do paletyzacji

Zamów nasze kartony paletowe i przekonaj się, że to najbardziej solidne i korzystne cenowo opakowania tekturowe na rynku. Tak szybko nie dostarczy Ci zamówienia żaden inny producent kartonów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl