Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony brązowe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Kartony brązowe to pudełka, których brązowa wielowarstwowa tektura na stałe weszła do naszych biur, sklepów i domów. Twojeopakowanie.pl to producent najbardziej niezawodnych kartonów o rozmaitych kształtach, wymiarach i zastosowaniach.

Kartony brązowe dla każdego i na wszystko

Dostępne w naszej ofercie kartony brązowe to małe i średnie pudełka kartonowe, a także wielkogabarytowe pudła klapowe, kartony pocztowe i paletowe, kartony do paczkomatów i wiele innych, które łączy jeden surowiec – wielowarstwowa brązowa tektura falista. Jej sprężysta struktura od lat niezawodnie chroni delikatną i ciężką zawartość pudeł.

Każde brązowe opakowanie kartonowe to przemyślana konstrukcja, nieraz wsparta dodatkowymi wzmocnieniami, gwarantująca pomyślne przeprowadzki, przesyłki, transport i długotrwałe, higieniczne magazynowanie produktów.

Nasze pudełka i kartony brązowe są biodegradowalne. Dzięki swej trwałości pudła te służą przez długi czas i wykorzystywane są często po wielokroć.

Kupuj kartony brązowe i zorganizuj się od A do Z

Sprawdź, jak szybko możemy dostarczyć Ci skrojone na miarę Twoich potrzeb pudła, pudełka i kartony brązowe na zamówienie. Nasze opakowania pozwolą Ci błyskawicznie zorganizować, przechować i zabezpieczyć wszelkie przedmioty, produkty i dokumenty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl