Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

Kartony białe

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Potrzebne Ci kartony białe do opakowania prezentu, produktu lub przesyłki? Twojeopakowanie.pl to producent solidnych, trwałych i estetycznych pudełek na zamówienie – wyślemy Ci ekspresowo kartony białe w każdym kształcie i wymiarze.

Karton biały - estetyczne i solidne opakowanie

Oferujemy kartony białe w wielu formach, w tym kartony białe fasonowe, a także wielowymiarowe kartony białe nadające się świetnie do pakowania przesyłek pocztowych lub estetycznej archiwizacji i sortowania przedmiotów osobistego użytku w biurze.

Kartony białe to solidne i wytrzymałe pudła, w których wszelkie przedmioty przechowywać można bezpiecznie i przez długi czas. Mocna konstrukcja i wielowarstwowa, sprężysta tektura falista sprawiają, że nasze pudełka i kartony białe stosować można wielokrotnie, gdyż są odporne na wgniecenia.

Nasze pudełka i kartony białe to też idealne opakowania prezentowe. Karton biały to także doskonałe opakowanie produktu, często wykorzystywane w branży telekomunikacyjnej. Jednostronnie bielona tektura gwarantuje estetyczny wygląd, a prosta konstrukcja i łatwe otwieranie zwiększają satysfakcję klientów rozpakowujących produkt.

Zapakuj swoje produkty w nowoczesny minimalizm

Kartony białe to coś więcej niż zwykłe kartonowe opakowanie. Zamów u nas pudełka idealnie wymierzone pod Twój produkt, podaruj go swym klientom w estetycznej formie i zdobądź ich uznanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl