Dane kontaktowe

Punkt odbioru:

ul. Warsztatowa 3
Szewce 55-114
woj. dolnośląskie

Tel: 794 620 205
(od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: biuro@twojeopakowanie.pl

Jak dojechać

Dane rejestrowe firmy:

EP Sp. z o.o. 
Twoje Opakowanie
Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław
NIP: 8971855369


 Tektura użyta do produkcji naszych kartonów posiada CERTYFIKAT FSC

FixBoxy

Zamów opakowania w indywidualnym rozmiarze

Jeśli chcesz zabezpieczyć laptopa, smartfona lub inny delikatny sprzęt w trakcie przesyłki lub transportu, kartony i pudełka typu FixBox zagwarantują im skuteczną ochronę. Twojeopakowanie.pl to producent opakowań kartonowych, które dostarczamy ekspresowo i w konkurencyjnych cenach.

FixBoxy – 100% unieruchomienie i ochrona na czas transportu

Nasze kartony typu FixBox to kartonowe pudła i pudełka, które wyposażone są w dodatkową folię polietylenową utrzymującą zawartość w tej samej pozycji podczas transportu. Dzięki mocnej unieruchamiającej folii i solidnej konstrukcji, każde kartonowe opakowanie typu FixBox stanowi najlepszą gwarancję bezpieczeństwa przewożonych produktów.

Każde opakowanie FixBox tworzy mocna wielowarstwowa tektura falista, której struktura i wysoka gramatura zapewniają trwałość pudełka i doskonałą amortyzację ładunku.

Zastosowana w kartonach typu FixBox folia pozwala uniknąć konieczności dodatkowego wypełniania kartonu. Zarówno folia, jak i tektura, z których zbudowane są FixBoxy, są całkowicie biodegradowalne.

Zamów stabilną ochronę dla cennych sprzętów

Już teraz zamów najtrwalsze FixBoxy od producenta kartonów na zamówienie, który gwarantuje najszybszą dostawę i konkurencyjne ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl